כניסה לקמפוסים

מידע על כלל הקמפוסים

הקמפוסים של האוניברסיטה העברית הם קמפוסים פתוחים לאזרחי מדינת ישראל והינם מקומות ציבוריים המקיימים פעילות רחבת היקף של הוראה, מחקר, חברה ותרבות.

יחד עם זאת, ובמטרה למנוע כניסה לתחומי הקמפוס של גורמים עוינים העלולים לפגוע בנפש, ברכוש ובסדר הציבורי, להלן הנחיות לכניסה מסודרת לקמפוס:

כניסת הולכי רגל:

ככלל, יורשו להיכנס לתחומי הקמפוס עובדים, סטודנטים ומבקרים לאחר הצגת תעודת עובד/סטודנט / אישור כניסה.

אורחים יכולים לפנות ישירות לקבלת אישור כניסה במוקד הביטחון, או לבקר בקמפוס באמצעות הזמנה של עובד, סטודנט, או גורם אחר מקהיליית האוניברסיטה.

קבוצות יכולות להכנס לאוניברסיטה אחרי תיאום מראש מול היחידות.

כניסת כלי רכב:

ככלל, יורשו להיכנס לתחומי הקמפוס כלי רכב שקיבלו תווית חניה מאגף הביטחון, או שהוזמנו על ידי גורם מהאוניברסיטה שקיבל אישור עבור רכבם.

יחידות האוניברסיטה יכולות לפתוח הרשאה לשימוש במערכת המקוונת לאישורי כניסה חד פעמיים לרכבים על ידי טופס מקוון.

באמצעות מערכת אישורי הכניסה לאורחים המקוונת

 

*יש להישמע להנחיות גורמי הביטחון בשערי הכניסה ובתוך הקמפוס.

כניסת מבקרים למעונות

ככלל, יורשו להיכנס לתחומי המעונות עובדים, סטודנטים ודיירי המעונות לאחר הצגת תעודת עובד/סטודנט/אישור כניסה. כניסת רכבים לתחומי המעונות הינה לכלי רכב שקיבלו תווית חניה או אישור אחר מאגף הביטחון.

כניסת מבקרים של דיירי המעונות תתאפשר באופן הבא:

בקמפוס הר הצופים:

כניסה רגלית- כניסת אורחים ומבקרים תתאפשר בשערי המעונות בנוכחות הדייר המארח. פרטי האורח והמארח יירשמו בטופס רישום מבקרים, לאחר הצגת תעודות מזהות.

כניסת כלי רכב - כניסת כלי רכב של אורחים ומבקרים למעונות אפשרית בין השעות 15:00 עד 06:00. כניסת כלי הרכב והאורחים תתאפשר בנוכחות הדייר המארח. פרטי האורח, רכבו ופרטי המארח יירשמו בטופס רישום מבקרים, לאחר הצגת תעודות מזהות.

בקמפוס א.י. ספרא- גבעת רם:

כניסת כלי רכב של אורחים ומבקרים למעונות אפשרית בין השעות 15:00 עד 06:00. על מנת להכניס את האורחים והמבקרים, הדיירים מתבקשים להודיע טלפונית למוקד הביטחון על הגעת האורחים. קבלת אישור הכניסה לאורחים תיעשה במוקד הביטחון. חניית המבקרים מותרת באזור 26 (חניוני המעונות).

כניסתם של הורי דיירים אפשרית למעונות בכל שעות היממה בהליך זהה.

בקמפוס עין כרם:

כניסת אורחים ומבקרים באופן רגלי למתחם מעונות עין כרם אפשרית בכל שעות היממה. כניסת רכבים אפשרית בחניוני הדסה ובתשלום.

בקמפוס רחובות:

כניסת אורחים ומבקרים למעונות אפשרית ברגל בכל שעות פעילות שערי הקמפוס. על מנת להכניס את האורחים והמבקרים, הדיירים מתבקשים להודיע טלפונית למוקד הביטחון על הגעת האורחים. קבלת אישור הכניסה לאורחים תיעשה במוקד הביטחון.

כניסת מבקרים ואורחים ברכב למעונות באמצע שבוע אפשרית בין השעות 16:00-24:00. בימי שישי וערבי חג בין השעות 13:00-24:00. ימי שבת וחג בשעות פעילות שערי הקמפוס.

*יש להישמע להנחיות גורמי הביטחון בשערי הכניסה ובתוך שטחי המעונות.